وکیل انحصار وراثت در تهران بدون نیاز به حضور وراث

folder_openارث
commentبدون دیدگاه
وکیل انحصار وراثت

در مواقعی که وراث متوفی توانایی و یا قصد شرکت در مراحل اجرایی اعم از اداری و قضایی و مالی مربوط به گرفتن گواهی انحصار وراثت را ندارد بهترین راه دادن اختیار انجام کارها به وکیل انحصار وراثت است. وکیل به نیابت از وراث متوفی کار های مربوط به مراحل اجرا و دریافت گواهی انحصار وراثت را انجام می دهد. این که چگونه یک وکیل را برای انجام مراحل و دریافت گواهی انحصار وراثت انتخاب کنید یکی از دشوار ترین کار ها است.

  • هزینه وکیل انحصار وراثت به علاوه دادرسی در مجموع 3 میلیون و 200 هزار تومان
  • 10 روز برای انحصار وراثت محدود
  • 40 روز برای انحصار وراثت نامحدود
  • بدون نیاز به حضور موکل و وراث
  • تمام مراحل به از شروع تا پایان به عهده وکیل
  • صدور گواهی انحصار وراثت با درخواست یک ورثه
  • قبول وکالت اخذ مفاصا حساب مالیات بر ارث

وکیل انحصار وراثت در تهران

ابتدا باید بدانیم که انحصار وراثت را چه وکلایی در تهران انجام می دهند و بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران کیست؟ در اصل تمامی وکلای پایه یک توانایی انجام این کار را دارند اما اغلب وکلا حرفه ای را به صورت تخصصی پیگیری می کنند و در آن موضوع متبحر و چیره می شوند. برای انحصار وراثت نیز باید به وکیل انحصار وراثت که تخصص در این زمینه دارد وکالت دهید تا روند کار به صورت دقیق تر و سریع تر طی شود.

گروه وکلای هوداد با داشتن چندین سال تجربه و پرونده های موفق بدون نیاز به حضور ورثه در تهران صفر تا صد مراحل را انجام میدهند.

هدف از گرفتن وکیل انحصار وراثت چیست؟

مراحل انحصار وراثت و تقسیم ارث و دریافت گواهی انحصار وراثت تا حدودی زمانبر است. اگر در تحریر ترکه و تقسیم آن کوچکترین اشتباهی رخ دهد مراحل باید از ابتدا طی شود زیرا امکان باطل شدن آن بالا است. پس باید به صورت خیلی تخصصی و دقیق پیگیری شود تنها کسی که می تواند این مراحل را بدون اشتباه طی کند وکیل است.
پس هدف از گرفتن وکیل و سپردن کار ها به او انجام دقیق کار ها و جلوگیری از ضرر های احتمالی آینده است.

بهترین وکیل انحصار وراثت را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین وکیل انحصار وراثت

تنها کسی که می داند چگونه از حقوق موکل خود در زمینه انحصار وراثت دفاع کند وکیل انحصار وراثت است. وکیل نقش بسیار مهمی در اطلاع رسانی به موکل خود و ایجاد آگاهی به تمام مردم دارد پس باید مهارت و توانایی بالایی در انجام کارهای مربوط به پرونده های انحصار وراثت و تقسیم ترکه و … داشته باشد.

اگر وکالت را به گروه وکلای هوداد واگذار کردید تمام مراحل توسط وکیل انحصار وراثت به سرعت و بهترین کیفیت و بدون حضور وراث انجام خواهد شد و گواهی برای انجام کارهای تقسیم ارث تقدیم خواهد شد.

ولی اگر تمایل به انجام آن بدون وکیل دارید، در ابتدا بایستی یکی از ورثه با مدارک مورد نیاز به دفتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کند و دادخواست مربوطه تقدیم شورای حل اختلاف کند.

توجه داشته باشید شورای حل اختلاف آخرین اقامتگاه قانونی متوفی صالح به صدور گواهی است و نه لزوماً جایی که متوفی دفن یا فوت شده است.

در سوالاتی از ما بعضی به دنبال نمونه دادخواست هستند که مطلقا اهمیتی ندارد، چون همانطور که گفته شد چه با وکیل و چه بدون وکیل ، ثبت دادخواست با دفتر خدمات الکترونیک قضایی است و همه دفاتر دادخواست‎ها رو به صورت پیش فرض در اختیار دارند. فقط شاید در جایی که ذینفع بخواهد درخواست بدهد، ذکر دلیل ذینفع بودن در دادخواست ذینفع اهمیت داشته باشد.

نکته مهم:

توجه داشته باشید لزومی ندارد که لیست اموال متوفی را به شورای حل اختلاف اعلام کنید. زیرا تقسیم ارث با صدور گواهی انحصار وراثت تفاوت دارد.
گرفتن انحصار وراثت به معنای تقسیم اموال نیست بلکه فقط تعیین وارث و میزان سهم از ارث است. در ادامه در مورد هر یک توضیحات بیشتری خواهیم داد.
با خدمات وکلای هوداد می‌توانید بهترین وکیل انحصار وراثت را داشته باشید.


بیشتر بخوانید: جامع ترین راهنمای مراحل طلاق توافقی را اینجا بخوانید


هزینه وکیل انحصار وراثت

هزینه وکیل انحصار وراثت

هزینه وکیل انحصار وراثت در گروه وکلای هوداد 3 میلیون و 200 هزار تومان است.

اما در کل هزینه وکیل انحصار وراثت در این موضوع متغیر است و تعیین یک مبلغ مشخص امکان‌پذیر نیست. برای دریافت اطلاعات دقیق در این خصوص باید مستقیما با گروه وکلای هوداد تماس بگیرید و با توجه به نوع پرونده هزینه وکیل انحصار وراثت مشخص میشود.

سوالات متداول
5/5 - (14 امتیاز)
Tags: ارث

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست